fbpx

Grint art služby

EXTERIÉROVÁ MAĽBA
Maľba v exteriéri má trvácnosť 15 rokov. Je odolná voči vonkajším vplyvom, mrazu dažďu a slnečnému žiareniu.
INTERIÉROVÁ MAĽBA
Interiérová maľba má trvácnosť nad 20 rokov. Je odolná voči oterom a je vodou umývateľná. Po zaschnutí sú farby netoxické a je možné pracovať aj s UV farbami.
TRICK ARTOVÁ MAĽBA
Trick art je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie, ktoré dokážu oklamať náš mozog. Je to hra umelca a pozorovateľa. Výsledkom je, že človek, ktorý sa do maľby postaví sa stáva jej súčasťou.
GRAFFITI A STREET ART
Do mojej umeleckej tvorby patria aj graffiti. Malujem 3D graffiti, ktoré budia dojem plastiky.
ČO VŠETKO VIEM NAMAĽOVAŤ?

V tvorení malieb na stenu sa nekladú medze. Je mnoho štýlov, ktoré je možné kombinovať tak, aby sa splnila predstava zákazníka. Výsledok bude vždy originálny a jedinečný. Ak nemáte jasnú predstavu vždy je možné skĺbiť vaše požiadavky a možnosti s mojimi schopnosťami a spoločne vytvoriť originálne dielo, ktoré priláka, zaujme, či pobaví klienta, prípadne zútulní či naopak vyhrotí priestor.

ČO VŠETKO JE V CENE ?

V cene je zahrnutý materiál, práca a náklady na cestu. Záleží od požiadaviek, podmienok a samotnom prevedení maľby. Dopredu nie je presne jasné koľko zákazka bude stáť. Záleží na stave steny, veľkosti, náročnosti detailov a množstva farieb v maľbe. Osobne uprednostňujem kvalitné farby, aby sa zachovala trvácnosť diela. Pre cenovú kalkuláciu mi prosím napíšte svoju predstavu, pošlite fotku a rozmer steny.

AKO DLHO TO VYDRŽÍ?

Používam najkvalitnejšie farby, ktoré majú trvácnosť na upravenej exteriérovej fasáde 15 rokov. Farby sú odolné voči UV žiareniu, obsahujú lak, sú netoxické a vodou umývateľné.

AKO DLHO TO TRVÁ?

Záleží od veľkosti a detailnosti zákazky. Pri menších zákazkách je to pár hodín, no pri veľkých zákazkách to môže byť aj niekoľko dní.